باشگاه ورزشی بدنسازی

کاربرد دستگاه اسکنر سه بعدی چیست؟
به عنوان یک مدیر باشگاه، شما میخواهید به مشتریان خود بهترین تجربه را بدهید. مشتریان با رضایت بیشتر، منجر به افزایش درآمد باشگاه خواهند شد و باعث میشوند مشتریان شما روز به روز افزایش یابند. شما در انتخاب مدیران، مربیان ورزشی، مربیان تغذیه و دستگاه های باشگاه بدنسازی خود دقت لازم را داشته اید، پس حالا نوبت به تجربه مدل های سه بعدی رسیده است.

برای تغییر نحوه نمایش باشگاه ورزشی شما و احساسی که باشگاه شما به مشتری ها میدهد، چندین گزینه خواهید داشت. البته شما احتیاج به سرمایه گذاری دارید زیرا که رقابت بین باشگاه های موجود که تعدادشان رو به افزایش است خواهید داشت. نصب تجهیزات فناوری هوشمند مشتریان جدید را جذب خواهد کرد و مشتریان قدیمی را در باشگاه ثابت نگه میدارد.

مشتریان در باشگاه ورزشی به دنبال چه چیزی هستند؟

آمار تاسیس باشگاه های ورزشی در سال ۹۷ بسیار زیاد بوده است. امروزه کارآفرینان و سرمایه گذارانی که در صنعت سلامت و تناسب اندام فعالیت دارند، به ترکیب بدنی و دستگاه های مرتبط با آن اهمیت بالایی میدهند.
اعضای مراکز سلامتی و تناسب اندام به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از بدن هستند. در این میان دستگاه اسکنر سه بعدی بدن سریعترین و صحیح ترین راه برای اندازه گیری قد، وزن و توده های بدنی هستند. چرا باشگاه شما مشتریان را با بهترین و درست ترین تکنولوژی بدن در بازار آشنا نکند؟

به مشتریان انگیزش مالی بدهیم

دستگاه اسکنر سه بعدی یک راه برای جذب مشتریان جدید است. برای شروع، خوب است مشتریان را به استفاده رایگان برای مدت یک ماه دعوت کنید. پس از اینکه مشتریان بازخورد دستگاه را بر روی اندام خود دیدند، مشتاق به ادامه استفاده از دستگاه خواهند شد. پس از گذشت یک ماه مشتریان شما استفاده از اسکنر سه بعدی را به جهت بررسی تغییرات در اندامشان و همچنین برنامه ریزی ایجاد تغییرات، رها نخواهند کرد.

پیشنهاد استفاده رایگان از اسکنر سه بعدی در ابتدا، یک روش هوشمندانه است، تا مشتریان متوجه شوند که روش های قبلی دارای چه نواقصی بودند. برخی از مشتریان اهمیت این دستگاه را نخواهند فهمید ولی این وظیفه شماست تا اهداف ورزشی آنها را در نرم افزار مشخص کنید و آنها را به استفاده از دستگاه تشویق نمایید.
فراموش نکنید که با تخفیف های متنوع اسکنر سه بعدی خود را تبلیغ کنید. اسکن رایگان به عنوان جایزه مسابقات درون باشگاه بدنسازی و یا جذب مشتریان جدید بسیار موثر خواهد بود. به محض اینکه مشتریان وارد باشگاه شوند که اسکن رایگان انجام دهند، این دستگاه قابلیت نگه داشتن آنها را در باشگاه خواهد داشت.

اسکنر مشارکت اعضای باشگاه را افزایش میدهد.

سرمایه گذاری بر روی دستگاه اسکنر سه بعدی بدن مشتریان را در باشگاه شما ثابت نگه خواهد داشت. مشتریان تغییرات بدنی خود را مشاهده مینمایند و متوجه میشوند که تمرین هایشان چه پیشرفت هایی داشته است. ایجاد انگیزه از طریق تجسم بسیار موثر است و اثبات شده است که ورزشکاران را به سطح مورد نیاز برای برنده شدن میرساند.

مربیانی که از تکنیک های اسکن سه بعدی بدن استفاده می کنند، قادرند شناسایی کنند که دقیقا کدام نقاط دقیق بدن ورزیده شده اند و کدام نقاط احتیاج به تمرین بیشتر دارند. با این کار شما یک پیوند بین مربی و مشتری ایجاد کرده اید که قبلا آشکار نبوده است. اعضای جدید شما نیز به محض دیدن نتایج بر روی بدنشان باشگاه شما را ترک نخواهند کرد.
تکنولوژی اسکنرهای سه بعدی، عدم قطعیتی که در روش های سنتی وجود داشته است را از بین برده است. توانایی دستگاه به منظور مشخص کردن عملکرد ورزشکاران، باعث میشود که ورزشکاران تشویق شوند.

اسکنر نتایج واقعی مبتنی بر اعداد اندازه گیری شده را در اختیار قرار میدهد.

روش های جایگزین که ترکیب بدنی را اندازه گیری میکنند، نه تنها ناکارآمد، بلکه در برخی موارد نادرست هستند. قطعا مدیران باشگاه های ورزشی نمیخواهند شهرت و نام باشگاه آنها با نتایج نادرست دستگاه ها خدشه دار گردد.

در گذشته، مربیان از طریق روش های سنتی میزان توده چربی بدن را اندازه گیری میکردند. روش های قدیمی تعیین ترکیب بدن به مشتریان تجربه مثبتی ارائه نمیدادند. آزمون های BMI در مورد ترکیب واقعی بدن شما، مانند اندازه، میزان چربی میزان عضلات و یا تراکم استخوانی را نشان نمیدهند. کالیپر ها نیز به علت نتایج نادرست به سرعت منسوخ شدند.
با توجه به توانایی منحصر به فرد دستگاه اسکنر سه بعدی برای تولید صدها تصویر مادون قرمز در عرض چند ثانیه، باعث میشود که مشتریان از اندازه گیری های دقیق حجم و سطح بدن در نقاط کلیدی و مهم بدن خود سروکار داشته داشت.

بزرگترین عملی که می توانید برای باشگاه ورزشی خود انجام دهید تا از رقیبان خود عقب نمانید، سرمایه گذاری بر روی این نرم افزار است. اسکنر سه بعدی بدن، به مشتریان یک بازخورد از میزان پیشرفت آنها خواهد داد. تجسم، ردیابی پیشرفت، و راحتی استفاده از این دستگاه این امکان را به مشتریان میدهد تا در بلند مدت میزان پیشرفت خود را مشاهده نمایند. با تکنولوژی اسکن بدن در باشگاه بدنسازی ، شما به مشتریان خود کمک می کنید تا با دقت بالا معیارهای تناسب اندام خود را اندازه گیری کنند و یک رابطه بلندمدت با آنها ایجاد خواهید کرد که به سود دو طرف خواهد بود.