اندازه گیری با اسکنر سه بعدی

در طول سالها، معیار سنجش تناسب اندام به طرز چشمگیری بهبود یافته است. زیرا صنایع بهداشت و سلامت به سرعت رو به رشد هستند. تا زمانی که مشتریانی وجود دارد در پی بهبود سلامتی خود هستند، درخواست ها برای راههای حرفه ای تر اندازه گیری عملکرد و ترکیب بدن نیز وجود دارد. از به روزترین این روشها اسکن سه بعدی بدن را میتوان نام برد.
در حال حاضر روش های متنوع و پیشرفته ای وجود دارد که میتوان به مشتریان ارائه داد. این ابزارها باعث ایجاد انگیزه و جذابیت برای مشتریان خواهند شد و مسئله بسیار مهم میزان صحت نتایج این دستگاه هاست.

بررسی روش های اندازه گیری بدن

متاسفانه بسیاری از باشگاه های ورزشی و تندرستی زمان زیادی را صرف استفاده از روشهای ناقص قدیمی می کنند. خطاها و نتایج نادرست، تشخیص اشتباه رژیمهای تناسب اندام و تغذیه و اشتباهات گران قیمت می تواند منجر به دلسردی مشتریان شما شود. این امر تمایل مشتریان برای بازگشت به باشگاه شما را کاهش خواهد داد. در اینجا ویژگی های منفی روشهای متداول سنجش تناسب اندام را بررسی میکنیم.

روش های سنجش شما قدیمی است!

روش های متداول بررسی بدن در باشگاه ها دستگاه DEXA، body composition و کالیپر است. اما این روشها هزینه بر و ناکارآمد هستند.

خوشبختانه در حال حاضر تکنولوژی جدیدی وجود دارد که خطاها و اشتباه های متدوال در آن رفع شده است. اسکن سه بعدی بدن تکنولوژی تازه ای که تا میزان ۷۶ درصد دقیقتر از روشهای قدیمی است. با استفاده از اسکنرهای سه بعدی اندازه گیریهای بدن بسیار دقیق خواهد شد. این اندازه گیریها در طول زمان برای ورزشکاران کاملا قابل مشاهده و مقایسه خواهد بود. استفاده از این اسکنر بسیار راحت است که باعث میشود مشتریان شما با وجود برنامه های شلوغ روزمره به برنامه ورزشی خود نیز مقید باشند.

اندازه گیری های انجام شده نادرست هستند

اندازه گیری بدن یک راه استاندارد برای مشاهده تغییرات ترکیبات اندام مشتریان شما در طول زمان است. مربیان اغلب به مشتریان پیشنهاد میکنند که یک دفتر جهت ثبت اطلاعات بدنی خود داشته باشند. این یک روش سنتی است که در بررسی های پیشرفته کار را مشکل تر می کند.
حتی یک تغییر کوچک در اندازه گیری در زمینه های ورزشی و سلامتی بسیار از اهمیت برخوردار است. با اندازه گیری درست شما میتوانید روحیه مشتریان خود را تقویت کنید و آن ها را در مسیر دستیابی به اهدافشان پیش ببرید. با انتخاب روش اسکن سه بعدی، صدها تصویر از بدن در هر لحظه بدست خواهید آورد. این تصاویر و آنالیزها اندازه حجم، سطح و محیط بدنی را به طور دقیق به همراه دارد.

نبود تصاویر از تغییرات

تصویر یک ابزار بسیار قدرتمند در انگیزه بخشی و همچنین یافتن تمرین ها و راه مناسب برای مشتریان است. مطالعات نشان داده است که تعیین اهداف بصری باعث کاهش استرس و افزایش سرعت در پیمودن مسیر هدف خواهد شد. این امکانی است که امروزه باشگاه ها بایستی در اختیار مخاطبان قرار دهند. با عکس برداری عادی هیچ گاه فاکتورهای مهم برای سنجش تغییرات اندام به دست نخواهد آمد.
بررسی مدلهای سه بعدی اندام، باعث میشود مشتریان شما اندازه گیریهای دقیق بدنی خود را بر روی تصاویر مشاهده نمایند. این مشاهده بصری باعث میشود پیشرفت مشتریان کاملا تصویرسازی قابل درک شود. این مزایا سبب شده بسیاری از مراکز تغذیه و لاغری و باشگاه های سرتاسر دنیا از اسکن سه بعدی بدن استفاده کنند تا مشتریان هرچه زودتر به نتیجه دلخواهشان برسند.

بررسی روند پیشرفت بسیار ضعیف است

روشهای متداول سنتی که تغییرات بدنی را در طول زمان بررسی میکنند برای مشتریان ایجاد انگیزه نمیکنند. اندازه گیری وزن و ثبت اندازه گیریها به صورت دستی کاملا وابسته به خطای انسانی و حتی شرایط اندازه گیری است. لذا این روشها نتایج قابل اعتمادی نخواهند داد. به علاوه استفاده از محاسبه گرهای چربی بدن نیز کاملا وابسته به معادله استفاده شده و ناسازگاریها در هنگام اندازه گیری است.
با استفاده از اسکنرهای سه بعدی، شما به راحتی میتوانید برنامه تمرین های مناسب و کالری بدنی خود را تنظیم کنید. روند این برنامه را در هر بار استفاده از نرم افزار مشاهده نمایید. این مشاهده و بررسی مسیر تغییرات بدن، باعث ثابت قدمی مشتریان خواهد شد.

استفاده از روش های ناکارآمد را متوقف کنید. اسکن سه بعدی بدن به مشتریان شما فیدبک لازم برای اصلاح روش هایشان خواهد داد. پس از گذشت مدت زمان لازم، هر فرد شناخت کافی از بدن خود بدست خواهد آورد. به تصویر کشیدن پیشرفت ورزشکاران یک ابزار بسیار ضروری در ادامه مسیر آنها است. این اندازه گیری های انجام شده کاملا دقیق و درست هستند. شما با قرار دادن اسکنر سه بعدی در اختیار مشتریان، یک ارتباط متقابل، مفید و بلند مدت بین خود و مشتریانتان ایجاد خواهید کرد.