خرید سازمانی و ارگانی

در صورت درخواست خرید محصولات آنیا به صورت سازمانی و ارگانی از شماره ایران کد ۲۱۳۱۴۲۰۱۰۱۳۹۰۰۰۱ برای دستگاه اسکنر سه بعدی آنیا و شماره ۲۱۳۱۶۶۰۱۰۱۳۹۰۰۰۱  جهت خرید دستگاه آنالایزر ترکیبات بدنی (بادی کامپوزیشن) آنیا استفاده نمایید.

نکته: در صورت ثبت درخواست در سامانه ستادی، لطفا از طریق شماره تماس های ثبت شده در سایت، کارشناسان فروش آنیا این امر را به کارشناسان فروش آنیا اطلاع دهید.

 

ایران کد چیست؟

ایران‌کد یا نظام طبقه‌بندی ملّی کالا و خدمات ایران، نظامي است كه اطلاعات پايه زنجيره تأمين در حوزه كالاها و خدمات را تحت كنترل درآورده و به عناصر مختلف عرضه می‌کند. در اين نظام با استفاده از رويه‌ها، استانداردها و به ويژه ابزار خبره طبقه‌بندي و كدگذاري كالاها و خدمات، زبان مشترك و مفاهيم همساني در سطح ملي ايجاد شده و كليه اطلاعات اعتباري كالاها و خدمات از قبيل مراجع عرضه‌كننده، مشخصات فني، استانداردهاي ملي و بين‌المللي و … ثبت، ذخيره، ساماندهي و منتشر مي‌گردد.

استعلام ایران کد از وبسایت

جهت استعلام ایران کد محصولات آنیا به وبسایت irancode.ir مراجعه کرده و از بخش محصول گزینه کد محصول را انتخاب کرده و کد محصولات آنیا را وارد نمایید و استعلام بگیرید.